Ceny

Vážení zákazníci, radi Vám oznámime ceny našich výrobkov osobne, e-mailom alebo telefonicky.
Ceny výrobkov nemáme uvedené na našej internetovej stránke. Dôvodom je, že ceny závisia od ich finálneho vyhotovenia (farba dreva, povrchová úprava, poťahová látka, koža, rozmery a pod).

Postup při objednávce:

Náš nábytek si můžete objednat buď při osobní návštěvě v prodejně (doporučujeme) v předem dohodnutém termínu, nebo prostřednictvím e-mailové a telefonické komunikace. Při objednávkách e-mailem doporučujeme našim klientům následující postup:

1.
Prosíme pošlete nám e-mail na naši e-mailovou adresu bellusnabytek@gmail.com Vaše fakturační údaje, jméno příjmení, číslo telefonu, adresu pro doručení, pokud bude jiná než fakturační. Katalogové označení výrobků, název, rozměr, povrchová úprava, potah a případně další informace,
2.
Po obdržení vašich fakturačních údajů, Vám zašleme e-mailem zálohovou fakturu.
Ve které budou uvedeny všechny potřebné údaje o objednávaných výrobcích, cena, lhůta dodání a ostatní náležitosti smlouvy.
Po úhradě zálohové platby objednávku zařadíme do výroby.
Výše zálohové platby je 50% z částky.
3.
Den odběru nebo dovozu (o 3 až 6 týdnů) vyrobeného nábytku, Vám několik dní předem sdělíme e-mailem i telefonicky. Doplatek ceny se hradí v hotovosti při předání zboží nebo bezhotovostním převodem na náš účet. Platby nad 200 000, – Kč se hradí výhradně bezhotovostním převodem.

Doprava

Miestom odovzdania nábytku je sklad alebo predajňa Bellus nábytok v Liptovskom Mikuláši ul. Garbiarska 4417.
V prípade Vášho záujmu o dovoz tovaru na adresu klienta Vám nábytok bude doručený prostredníctvom našej prepravnej spoločnosti. Informáciu o dodaní nábytku, oznamujeme našim klientom niekoľko dní vopred
e-mailom aj telefonicky. Cenu prepravného doručenia na adresu klienta na Slovensku je ZDARMA.
Cenu prepravného doručenia do štátov európskej únie oznámime vopred.